Czym są webinary?

Dowiedz się, jak działa nasza platforma!

Czym są webinary GoTeam21?

Czym jest platforma webinarowa GoTeam21?

Znajdziesz u nas wysokiej jakości materiały w formie webinarów z kategorii urody, zdrowia czy biznesu, a także życia społecznego. Aby uzyskać dostęp do webinarów, wystarczy założyć swoje konto - zajmie Ci to kilkanaście sekund!

Jakie informacje muszę podać, by móc zarejestrować konto?

Aby zarejestrować swoje konto, wystarczy, że podasz nam Twoje najbardziej podstawowe informacje - imię, nazwisko oraz adres email. Możesz podać też numer telefonu czy link do profilu na facebooku, jednak nie jest to wymagane.

Jak działa system poleceń?

Kiedy skonfigurujesz swoje konto (dodasz dane takie jak zdjęcie profilowe, link do profilu facebook czy numer telefonu), otrzymasz swój unikalny reflink, który będziesz mógł wysyłać innym. Wszyscy, którzy po kliknięciu w niego zarejestrują się w serwisie w ciągu 24 godzin, będą należeć do Twojej bazy poleceń.

Jak mogę zapisać się na webinar?

Aby zapisać się na webinar, wystarczy że będąc zalogowanym klikniesz przycisk "Zapisz się" na stronie webinaru. Oczywiście poinformujemy Cię mailowo kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem transmisji.

Jak mogę oglądać webinar?

Wystarczy, że będziesz mieć włączone okno przeglądarki z danym webinarem przed lub podczas jego trwania - system sam załaduje transmisję, kiedy tylko będzie dostępna. Pamiętaj jednak, że musisz być zalogowanym w serwisie - bez tego nie będziesz mógł uczestniczyć w transmisji.

Gdzie znajdę mój reflink?

Platforma posiada dwa rodzaje reflinków. Pierwszy, reflink ogólny, znajdziesz na stronie "Moje konto" będąc zalogowanym. Drugi, reflink do webinaru, znajdziesz na stronie webinaru. Oba reflinki różnią się jedynie stroną, na którą zostanie przekierowany użytkownik po wejściu w reflink.